Eray MobilyaEray Mobilya
ERAY MOBİLYA

Hakkımızda

Hakkımızda

Eray Mobilya olarak “Hayallerin hayatla buluştuğu yer” diyerek yeni projeleri sizlere sunmaya devam edeceğiz!

Kalite, estetik ve konforu en üst düzeyde buluşturarak seçkin bir mimarinin yeniden biçim verdiği lüks kavramına farklı bir bakış açısı getiren ERAY MOBİLYA; varlığını tamamen müşteri memnuniyetine adamıştır.

Çevre dostu, ileri teknoloji ile donatılmış, dünya standartlarında yapılar inşa ederek yatırımcılarına yüksek katma değerler sağlayan ERAY MOBİLYA; kalite, tasarım ve güveni bir arada sunuyor.

ERAY MOBİLYA, müşterilerini memnun etmek için her zaman en kaliteli tedarikçiler, en itibarlı çözüm ortakları ve en donanımlı personel ile çalışmakta, kendisini sürekli geliştirmektedir.

ERAY MOBİLYA olarak “Hayallerin hayatla buluştuğu yer” diyerek yeni projeleri sizlere sunmaya devam edeceğiz

Misyonumuz: Sektöre yeni bir soluk kazandırıp her zaman daha ileriyi hedefleyen bir firma olmak.

Vizyonumuz: Güvenilir ve sağlam konutları tasarım ve kaliteyle harmanlayarak hayatınıza değer katmak.

Ekibimiz:

Gerek teknik gerekse destek birimlerde ; genç, dinamik, alanında uzman, aynı zamanda sürekli gelişime açık , değerli bir kadroyu bünyesinde barındıran ERAY MOBİLYA; şirketi geleceğe taşıyacak kadroyla her geçen gün gelişmektedir.

AYNUR ÜNAL

Genel Müdür

Zeliha KARAKAYA

İç Mimar

Temiz, düzenli ve standartlara uygun bir çalışma ortamını sürekli kılmak; kaynağı, gerektiği miktarda, doğru zamanda, doğru biçimde kullanmak öncelikli hedeflerimizdir.

Bu hedeflere ulaşmamız, müşteri gereksinim ve beklentilerini karşılayacak yüksek kalitede, uzun ömürlü projelerle değer yaratmamıza yardımcı olmaktadır.

Kalite politikamız bu bileşenler üzerine kurulmuştur. Bize göre kalite, ulaşılması gereken bir hedefin ötesinde, tamamen bir yaşam tarzıdır.

Bu anlayış üzerinde yükselirken, kalite hedeflerimize ulaşmak için, her zaman en iyi çözüm ortakları, tedarikçiler ve çalışanlar ile işbirliği yaparız.

ÜRETİM OFİSİMİZ

Son Yorumlar
    Categories
    • Kategori yok
    Latest Posts

    You can customize right click feature from Customizer panel. If you want you can turn off this feature.

    You can enter a text or shortcode here.